Aktaş

Vizyon & Misyon

Vizyon ve misyon kısa paragraflardan meydana gelir ve kurumların amaçlarını, bulunmakta oldukları yeri, yapmakta olduklarını içerir. Bu iki içerik, kurumların kendilerini anlatabilmeleri açısından önemlidir. Birçok insan tarafından iki terim sıklıkla karıştırılır. Gelin ikisinin anlamına beraber bakalım.

 

   DEDE AKTAŞ  Gıda Ltd Şti Antalya Döşemealtı ilçesinde  yaklaşık 30 yıldır kendi çiftliğinde yetiştirdiği büyükbaş ve küçükbaş hayvanları, yine kendi et işleme tesisinde işlenmiş kırmızı et ve beyaz et ürünleri olarak iki ana grup adı altında üretim yapmaktadır. Ayrıca firmamız CP Tavuk Antalya bölge bayisidir. Üretim testisimizde profesyonel ekipman ve kalifiye personellerimiz ile işlemiş olduğumuz dana eti, kuzu eti ve tavuk ürünleri DedeAktaş market şubelerinde  satılmaktadır. Ayrıca Antalya genelinde yaklaşık  2.000 noktaya toptan satış yapılmaktadır  Şirket yaklaşık iki bin metrekare kapalı alanda üretim yapmakta olup tüm yasal izinlerin yanı sıra Kalite Belgelerini de almış bulunmaktadır. Üretilen yüzlerce  ürünün tek tek profesyonel üretim reçeteleri mevcut olup üretim otomasyon sistemine kaydedilmiş ve buna göre maliyet ve planlama yapılmaktadır. Böylece ürünlerde yüksek kalitede bir standardizasyon sağlanmaktadır. Tüm tezgahlar kir tutmayan ve hijyen standartlarına uygun polietilen veya paslanmaz kromdan imal edilmiştir. Kullanılan tüm gereçler ve sarflar en üst kalitedeki ve yasal tanımlı spesifikasyonlar ve içeriklerdeki ürünlerden tercih edilmiştir. Üretimdeki bütün makine ve ekipmanlar krom ve diğer hijyenik metallerden üretilmiş olup tamamında kaliteli markalar tercih edilmiştir. Temizlik ise her an yapılmakla birlikte her gün üretim bitiminde genel ve detaylı olarak yapılmaktadır. Aynı temizlik süreçleri lojistik araçlarında da uygulanmaktadır. Çalışanların tamamı özel kıyafetlerle donatılmış olup; eldiven, bone, önlük, ağız maskesi ve  dirseklik gibi yardımcı kıyafetlerin kullanılmasında ise asla taviz verilmemektedir. Üretim hane girişleri hijyen kurallarına uygun yapılandırılmış olup dezenfektasyon üniteleri tüm gerekli yerlere yerleştirilmiştir. Kullanılan makine ve ekipmanların periyodik bakım ve kalibrasyonları titizlikle yapılmaktadır. Üretimhane  dış ortam makineleri ses izolasyon sistemleri yapılmış olan, merkezi havalandırma ve ısıtma soğutma sistemlerine sahiptir. Ürün sevkiyat ve araca yüklenmesi de dışa kapalı ortamlarda sipariş tabanlı olarak gerçekleştirilmektedir. Aktat, aynı zamanda hem tedarik, hem üretim hem de lojistikte hijyen ve diğer kalite kriterlerine önemle ve hassasiyetle bağlı çalışmaktadır. Kendine ait onlarca donatımlı aracı ile ürün lojistiğinde hijyenin yanında soğuk zincir kurallarına da sıkı bir şekilde riayet edilmektedir. Aktat’ta yüzlerce  usta ve kalfa çalışmakta olup bu çalışmalar  Kalite ve Gelişim Yönetim  ve diğer ölçme ve denetleme sistemleri ile sürekli kontrol altında tutulmakta hem de kadrolu Gıda Mühendisleri sürekli olarak üretimin başında bulunmaktadır.

    Aktat gıda ltd şti farklılık, yenilikçilik ve çeviklik değerlerine ve ruhuna bağlı ve hızlı bir şekilde ürün grubu ve çeşitliliği açısından hem yatay hem de dikey büyümeye geçmiştir